CENÍK 

platný od 1. 1. 2024

Osobní tréninky ve fitness studiu Inner Vibe

Částka

Trénink 1x týdně


3500 Kč / měsíc

od 700 Kč / trénink*

Trénink 2x týdně


6500 Kč / měsíc

od 650 Kč / trénink*

Trénink 3x týdně


8500 Kč / měsíc

od 567 Kč / trénink*

Jednorázový trénink / konzultace (60 min)

60 min - technika cviků, běhu nebo boxu, ukázka a kontrola cviků, konzultace tréninkového plánu apod.

1000 Kč


Tréninkový plán a online coaching

Tréninkový plán ušitý na míru

Příprava tréninkového plánu na základě vstupní konzultace, Vašich cílů a vybavení doma nebo ve Vašem fitku. Samozřejmostí je progrese, aby měl trénink smysl a vedl k požadovanému cíli. K dispozici budete mít videa jednotlivých cviků, takže nemusíte tápat, co máte zrovna dělat. 

2300 Kč

Videohovor / online konzultace (60 min)

Jednorázová online podpora a konzultace tréninku, včetně možné kontroly techniky online přes webkameru. 

1000 Kč

Online tréninkový coaching 

(tréninkový plán ušitý na míru & online podpora)

Kombinace plánu (viz nahoře) a online podpory - vysvětlení cviků, kontrola techniky prostřednictvím zasílaných videí, komunikace po e-mailu, Messengeru nebo WhatsAppu. Cena zahrnuje individuálně připravený tréninkový plán na měsíc podle možností klienta, progrese a pravidelnou podporu. 

3000 Kč / měsíc


Konzultace výživy a skladby jídelníčku

Konzultace (online / osobně) - 60 min

Jednorázová online podpora a konzultace výživy. 

1000 Kč

Analýza jídelníčku a soupis doporučení

Online analýza stávajícího jídelníčku, individuální soupis doporučení a tipů s ohledem na dosažení stanovených cílů. 

1800 Kč

Jídelníček na míru

Rozpis jídel s rozpadem na kalorie a makronutrienty s ohledem na Váš cíl. 

2900 Kč

Online nutriční coaching

Jídelníček na míru, týdenní e-mailový reporting a průběžná online podpora (WhatsApp, Messenger).

3000 Kč / měsíc

Měření tělesného složení / procenta tuku (bioimpedance)

Měření tělesného složení na bioimpedanční váze TANITA. Elektronický výstup v PDF zaslaný na e-mail s následujícími hodnotami - hmotnost, procento tuku, BMR (bazální metabolismus), viscerální tuk, tělesná voda, metabolický věk nebo svalová hmota. 

200 Kč

Měření tělesného složení / procenta tuku (bioimpedance) + vysvětlení výstupu

Vysvětlení výstupu z měření tělesného složení na bioimpedanční váze TANITA. Elektronický výstup v PDF zaslaný na e-mail s následujícími hodnotami - hmotnost, procento tuku, BMR (bazální metabolismus), viscerální tuk, tělesná voda, metabolický věk nebo svalová hmota.

500 KčCOMPLEX ONLINE COACHING

Komplexní změna životního stylu - tréninkový plán i jídelníček na míru, pravidelný reporting, zkrátka kombinace online tréninkového a nutričního coachingu za zvýhodněnou cenu. 5000 Kč


Podmínky spolupráce

  • * Cena za trénink není fixní, ale odvíjí se od počtu dní v daném měsíci. Při předplacení 3 tréninků týdně jich tedy může být za daný měsíc 12 - 15. 
  • Pravidelná spolupráce (tedy většinou trénink 1x - 3x týdně) je hrazena paušálně bez ohledu na počet týdnů v daném měsíci. Stanovená měsíční částka již počítá s tím, že se klient občas vydá na dovolenou, cena se v takovém případě nesnižuje, ale jsou zadány domácí tréninky, případně se snažíme najít náhradní termín mimo dovolenou. 
  • Osobní tréninky nevyčerpané ze strany klienta z jakéhokoli důvodu (případy dlouhodobé nemoci jsou řešeny individuálně) jsou kompenzovány zadáním tréninků na doma, nejsou převáděny do dalších měsíců. Při předchozí domluvě se nejdřív pokusíme najít náhradní termíny, pokud to rozvrh dovolí. 
  • Při zrušení tréninku později než 72 hodin předem nemůžu garantovat jeho kompenzaci nebo hledání nového termínu. Máte svůj pravidelný tréninkový slot, který můžeme zkoušet výjimečně upravovat s dostatečným předstihem, ale cílem je mít prostě tréninky v kalendáři a počítat s nimi pravidelně. 
  • Nedodaný trénink z mojí strany je vždycky kompenzován - náhradním termínem, poskytnutím extra služby (např. e-book nebo konzultace výživy) nebo slevou z budoucích pravidelných plateb.
  • Tréninky venku jsou výjimečně možné, ale netrvají více než 45 min, není-li dohodnuto individuálně jinak (z důvodu předcházejících nebo navazujících tréninků s klienty v Inner Vibe).
  • Ceny se vztahují na tréninky v Inner Vibe a součástí ceny není vstup do fitness podle platného ceníku.
  • V případě zájmu o trénink v jiném fitness centru (gymu) bude nutné uhradit vstup i za mě a cenu dohodnout individuálně podle lokality.
  • Měsíční poplatek je splatný vždy k 5. dni měsíce, za který je hrazen, do poznámky uvádějte své jméno, název balíčku a dobu, na kterou tréninky platíte.
  • Číslo účtu 3137181002 / 5500. 
© 2020 Complex Fitness. Všechna práva vyhrazena. Foto: fotografky.com.
E:mail: libor.poznicek@gmail.com, tel.: +420 737 371 811. Obchodní podmínky
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!