COMPLEX Transformation

3 měsíce, které Vám změní život

Už nikdy nebudete tápat, jak cvičit nebo jíst. Během 3 měsíců se dostanete do formy a budete se cítit skvěle. Při 3 osobních trénincích týdně v malé uzavřené skupině Vás provedu funkčním silovým cvičením. Dostanete výživový plán a soustavné vedení při skladbě jídelníčku. Budu Vám k ruce, popostrčím Vás, když to bude potřeba a zároveň dostanete podporu i od zbytku skupiny. 


Je program vhodný právě pro Vás?

Určitě to spolu můžeme probrat na nezávazné konzultaci (telefonicky, online nebo osobně), nicméně Vám rád pomůžu, pokud:

 • víte, že je potřeba se hýbat, ale tápete, jak to dělat správně a efektivně,

 • už několikrát jste zkusili zhubnout, ale nikdy to nemělo dlouhodobý efekt,

 • trpíte bolestmi zad z dlouhého sezení a už Vás to unavuje,

 • chcete mít dost síly a energie, abyste si mohli hrát s dětmi nebo vyrazit na trek po horách,

 • oceníte rodinnou atmosféru semiprivátního studiového gymu na Albertově, kde Vás nebude nikdo okukovat,

 • hledáte dohled komplexního kouče a motivaci od lidí s podobným cílem,

 • jste odhodlaní pustit se do práce a konečně najít udržitelné pohybové i výživové návyky. 

Trénink 3x týdně pro dosažení výsledků
Trénink 3x týdně pro dosažení výsledků

Co můžete čekat?

Kontrola techniky při cvičení a výživový plán jsou samozřejmou součástí programu
Kontrola techniky při cvičení a výživový plán jsou samozřejmou součástí programu

Naučím Vás cvičit s vlastní váhou, činkami i kettlebelly, protože silový trénink je ta nejlepší časová investice a cesta k dosažení Vašich cílů. Pro lepší představu o podobě tréninků se podívejte sem, každopádně se můžete těšit na:

 • skoro 40 společných osobních tréninků v malé skupině podle smysluplného tréninkového plánu ušitého na míru, který vede k výsledkům,
 • skupinovou dynamiku a podporu v kombinaci s individuálním přístupem,
 • nové stravovací návyky, které jsou dlouhodobě udržitelné, všechno ostatní je k ničemu,
 • žádné zakázané potraviny, v záplavě módních diet a přístupů je potřeba se zorientovat a pochopit, jak tělo funguje, pak se můžete naučit, jak nad jídlem přemýšlet a neskákat z bezlepku na paleo a zpátky,
 • online podporu 24/7. 


Kolik Vás bude stát tahle zřejmě nejlepší investice v životě?


Vyberte si variantu, která Vám bude vyhovovat:

 • 25 000 Kč při platbě najednou,
 • nebo 27 000 při platbě rozložené na tři díly (3 x 9 000 Kč),
 • nebo 30 000 Kč při platbě rozložené na šest dílů (6 x 5000 Kč).
 • Pokud máte Multisport kartu, můžete ještě pár tisíc ušetřit, ale tohle nastavení už je individuální.


Další často kladené otázky

Proč se svěřit do péče zrovna tomuhle programu a Vám?

 • Specializuju se na silový a kondiční trénink pro obecnou populaci, která trpí problémy spojenými se sedavým zaměstnáním. Moji klienti mají výsledky a já chci, abyste je měl/a i Vy. Základem je zesílit a dostat se do formy. Nedílnou součástí ale bude i jídelníček a nutriční coaching. Reference si můžete přečíst přímo od mých minulých i současných klientů. 

Proč zrovna 3 tréninky týdně? Není to moc? Nebo snad málo?

 • Mohli bychom se vídat i 2x týdně, to je mimochodem minimální doporučení WHO pro silový trénink. Zkušenosti ale ukazují, že právě frekvence 3x týdně je optimálním průsečíkem mezi tím, co je možné zvládat a zároveň to přináší výsledky.

Co všechno mi zakážete (jíst a pít)?

  • Špatně položená otázka, ale chápu, jak to myslíte. V životě normálního člověka nemají existovat zakázané potraviny, ale musí existovat adekvátní množství. V průběhu programu zjistíte a pochopíte, jak přistupovat k různým životním situacím a na které potraviny si dát pozor (a proč).

Co všechno mi budete přikazovat (jíst a pít)?

  • Tak, jako nejsou zakázané potraviny, nejsou ani přikázané. V oblasti výživy pracuju se všemi - vegany, vegetariány, flexitariány i vášnivými konzumenty masa s láskou ke keto dietě. Co bych si dovolil silně doporučit, je pravidelný pohyb nad rámec tréninků - budu třeba chtít, aby všichni účastníci programu pravidelně chodili.

Můžu to dělat online?

  • Bohužel, osobní dohled je nedílnou součástí programu a já chci, abyste se naučil/a techniku základních cviků, a to bez kontroly nezvládneme. Tohle už Vám nikdo nevezme a z know-how budete těžit navěky.

Kde se budou odehrávat tréninky?

  • V příjemném semiprivátním studiovém gymu Inner Vibe na Albertově. Sál máme jenom pro sebe, takže je pohoda na tréninku zaručena, včetně playlistu na Spotify podle společného výběru. Žádných nevyžádaných rad a pohledů "expertů" pumpujících u zrcadel se tu nedočkáte. Většinu mých klientů běžná "fitka" od startu se cvičením odrazovala a v Inner Vibe se cítí skvěle.

Kdy budeme cvičit a proč zrovna ráno?

 • Přesně tak, ráno, brzy ráno, pravděpodobně začneme už v 7:00. Prostě tak, abyste to v klidu stíhali do práce. Ranní tréninky přinášejí nejlepší výsledky. Je totiž nejméně pravděpodobné, že Vám do toho něco vleze, takže prostě přijdete a uděláte kus práce. Navíc se budete cítit celý den skvěle. 

Kolik lidí je ve skupině?

  • Maximálně 5 lidí, tam se dá ještě nabídnout individuální přístup a zároveň mají tréninky týmového ducha.

Čtu něco o silovém tréninku, to je asi jenom pro chlapy, ne?

  • Naopak, ženy ze silového tréninku často těží ještě víc, než muži. Historicky jsem měl o dost víc žen - klientek, než mužů. Silový trénink si oblíbily a jeho benefity ocenily třeba v průběhu těhotenství nebo při nošení dětí, protože byly prostě dostatečně silné na běžné životní aktivity. Správně prováděný silový trénink pod mým dohledem má neskutečný přenos do normálního života. Přestanou Vás trápit bolavá záda, těžké nákupy nebo špinavé veřejné záchody, protože vydržíte v podřepu nad prkýnkem (víc referencí si můžete přečíst sami). 

Co je ještě zahrnuto v ceně programu?

  • Skoro 40 osobních tréninků, individuální tréninkový plán a jídelníček, skupinová podpora 24/7, vstup do semiprivátního studiového gymu a domácí úkoly. 

Proč stojí program tolik, kolik stojí?

  • Jak říkám, dostanete skoro 40 individuálních tréninků v malé skupině. Vysvětlím Vám techniky základních cviků a potom budu kontrolovat, jestli je provádíte správně. Naučím Vás, jak přistupovat k jídlu a dostanete výživový plán. Vaše jídlo budeme řešit průběžně ve skupině tak, abyste si z programu odnesl/a co možná nejvíc. Cena reflektuje kvalitu a odpovídá tomu, co dostanete. Zřejmě to bude nejlepší investice, kterou jste pro sebe kdy udělal/a a ušetříte spoustu peněz v budoucnu. Pokud si nejste jistý/á, jestli je pro Vás program vhodný a vytěžíte z něj maximum, domluvte si se mnou konzultaci a probereme to. 

Co když nebudu chtít (nebo snad moct) program dokončit?

 • S ohledem na omezenou kapacitu a jasný časový rámec programu bohužel není možné v průběhu jen tak skončit a nárokovat si vrácení platby. Pokud to bude aspoň trochu dávat smysl, můžete si za sebe najít náhradníka a domluvit se s ním na převzetí místa ve skupině. Vyúčtování si vyřešíte sami s náhradníkem a já udělám všechno pro to, abych mu/jí pomohl dosáhnout výsledků, které budou adekvátní délce účasti v programu. Věřím, že je to pochopitelné a smysluplné. 

Co když pojedu v průběhu programu na dovolenou?

 • Budu chtít, abyste s námi byl/a online, když to bude jen trochu možné. Z tématu "jak na jídlo a pohyb na dovolené" si ostatní účastníci taky odnesou know-how, jak ke speciálním situacím v životě přistupovat, přidanou hodnotu tak vnímám pro všechny účastníky programu. Vás samozřejmě nenechám ve štychu. 

Ukončením programu to končí?

  • Nemusí. Můžete přejít do režimu osobních nebo mikro-skupinových navazujících tréninků. To ale neznamená, že byste neměl/a být schopný/á se o sebe postarat sám/sama a pokračovat v nastavených změnách dál. Cílem je, abyste na mě nebyl/a závislý/á a uměl/a si poradit sám/sama.


© 2020 Complex Fitness. Všechna práva vyhrazena. Foto: fotografky.com.
E:mail: libor.poznicek@gmail.com, tel.: +420 737 371 811. Obchodní podmínky
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!